Lot 37
Vendue Next Door | 7 September 2020
Arnaldo (1946)

Viaduct d'Austerlitz over de Seine te Parijs

gesigneerd 'arnold 1978 / Nieuwendam' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x60 cm (met lijst: 58x68 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30