Lot 35
Vendue Next Door | 7 September 2020
Clement van Vlaardingen (1916-1972)

"Parijs"

gesigneerd 'Cv Vlaardingen.' (rechtsonder), geannoteerd 'Paris' (linksonder)

olieverf op doek, 50x60 cm (met lijst:63,5x73 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200