Lot 34
Vendue Next Door | 7 September 2020
Pierre Emile Lelong (1908-1984)

Straatbeeld in Noord Afrika

gesigneerd en gedateerd 'Lelong '31' (rechtsonder)

olieverf op doek, 53,5x70 cm (met lijst: 57x74 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70