Lot 33
Vendue Next Door | 7 September 2020
Willem Klijn (1892-1961) (2x)

Boerderij te Winterswijk; Duinlandschap

beide gesigneerd 'Willem Klyn' (rechtsonder)

olieverf op doek en aquarel, diverse afmetingen van circa 47x67 cm tot 55x70 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25