Lot 32
Vendue Next Door | 7 September 2020
Nico Baak (1892-1961)

Landschap met boerderij

gesigneerd 'N. Baak' (linksonder)

olieverf op hardboard, 39x54 cm (met lijst: 48x63 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60