Lot 31
Vendue Next Door | 7 September 2020
Sebo Detmers (1910)

"Bos van Insinger Soest"

gesigneerd en gedateerd ' S.Detmers / '67' (rechtsonder), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op board, 55x43 cm (met lijst: 58x46 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40