Lot 211
Hans Verweij (1928-2011)

Vier Vrouwen

Gesigneerd en gedateerd in de druk, genummerd 5/60.

Vier litho's in portfolio met een gedicht van Rien Vroegindeweij en een litho, uitgegeven door Bébert, 50 x 32,5 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35