Lot 30
Vendue Next Door | 7 September 2020
Willem Witjens (1884-1962)

Hek in landschap

gesigneerd 'Willem Witjens' (rechtsonder)

olieverf op schildersboard, 27,5x37,5 cm (met lijst: 42x52 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160