Lot 29
Vendue Next Door | 7 September 2020
Louis Bron (1884-1954)

Landschap

gesigneerd 'Louis Bron' (rechtsonder)

olieverf op board, 30x40 cm (met lijst: 41x49 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60