Lot 28
Vendue Next Door | 7 September 2020
Frits Hubeek (1884-1952)

"Slootkant in Juni"

gesigneerd en gedateerd 'Frits. Hubeek '40' (rechtsonder), gesigneerd, gedateerd en getiteld, met tentoonstelling sticker (op de achterzijde)

olieverf op doek, 34x47 cm (met lijst: 52x64 cm)

Provenance: "De Onafhankelijken", Vereniging van Beeldende Kunstenaars, Amsterdam, Najaartentoonstelling 1940.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70