Lot 202
Anton Heyboer (1924-2005)

Onderaan gesigneerd met potlood en gedateerd 1972.

Bewerkte ets, zonder lijst, bladmaat 71,5 x 100 cm

Collectie J. Buitenhuis

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140