Lot 27
Vendue Next Door | 7 September 2020
Hollandse School (20ste eeuw)

Berglandschap met meer

onduidelijk gesigneerd en gedateerd '55' (rechtsonder)

olieverf op schildersboard, 46x61 cm (met lijst: 55x70 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60