Lot 26
Vendue Next Door | 7 September 2020
Marie Dagnelie (1918-1984)

Prinseneiland en haven Amsterdam

gesigneerd en gedateerd 'Dagnelie / '54' (rechtsonder)

olieverf op doek, 80x55 cm (met lijst: 90x65 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50