Lot 25
Vendue Next Door | 7 September 2020
Poppe Damave (1921-1988)

Haven van Santander (1963)

gesigneerd 'Poppe Damave' (linksonder), getiteld en gedateerd op een sticker van de Dienst voor 's Rijks Verspreide Kunstvoorwerpen (op de achterzijde)

olieverf op doek, 34x50 cm (met lijst: 44x59 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45