Lot 24
Vendue Next Door | 7 September 2020
Poppe Damave (1921-1988)

Haven van Zumaya, Noord Spanje

gesigneerd 'Poppe Damave' (linksonder)

olieverf op doek, 40x50 cm (met lijst: 54x63 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50