Lot 23
Vendue Next Door | 7 September 2020
Tiem Evink (1918-2009)

Gezicht over de velden

gesigneerd 'T. Evink' (linksonder)

olieverf op schildersboard, 49x60 cm (met lijst: 61x71 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40