Lot 22
Vendue Next Door | 7 September 2020
Hollandse School (20ste eeuw)

Kerk aan het water

niet gesigneerd

olieverf op karton, 38x29 cm (met lijst: 46x37 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25