Lot 21
Vendue Next Door | 7 September 2020
Hollandse School (20ste eeuw)

De tuin

niet gesigneerd

olieverf op board, 45x38 cm (met lijst: 56x49 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30