Lot 20
Vendue Next Door | 7 September 2020
Hollandse School (20ste eeuw)

Een zonnige middag op het platteland van Blaricum

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder), met annotatie (op de achterzijde)

olieverf op board, 26x60 cm (met lijst: 32x66 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80