Lot 19
Vendue Next Door | 7 September 2020
Albert Zwartjes (1902-1976)

Huisjes aan de slot in 's-Graveland

gesigneerd 'Zwartjes' (rechtsonder), met annotatie (op de achterzijde)

aquarel, 31x38 cm (met lijst: 46x53 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25