Lot 18
Vendue Next Door | 7 September 2020
Pieter 't Hart (1925-1987)

"In 't dok"

gesigneerd en gedateerd 'P 't Hart 60' (rechtsonder), gesigneerd, gedateerd en getiteld (op de achterzijde)

olieverf op hardboard, 38x46,5 cm (met lijst: 39x49 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40