Lot 17
Vendue Next Door | 7 September 2020
Frans Verpoorten (1924-1997)

"Blazer te Yerseke"

gesigneerd 'F.H.Verpoorten' (linksonder), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, 50x42,5 cm (met lijst: 51x60 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70