Lot 16
Vendue Next Door | 7 September 2020
Willem Klijn (1892-1961) en Hans Vogelpoel (1903-1997)

Kerk te Vinkeveen; Terrasson

gesigneerd 'Willem Klyn' (linksonder) en 'Vogelpoel' (rechtsonder)

aquarel en olieverf op schildersboard, diverse afmetingen van circa 45x35 tot 62x71 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70