Lot 15
Vendue Next Door | 7 September 2020
Wim Burger (1913-1999)

"Polderlandschap in de ochtend"

gesigneerd 'Burger' (linksonder). Gesigneerd, gedateerd en getiteld (op de achterzijde)

olieverf op board, 47,5x61,5 cm (met lijst: 62x76 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90