Lot 13
Vendue Next Door | 7 September 2020
Frits Hes (1911-1972)

Voorjaar

gesigneerd 'Frits Hes' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x50 cm (met lijst: 53x63 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35