Lot 12
Vendue Next Door | 7 September 2020
Kees Heynsius (1890-1981)

Veldboeket in vaas

gesigneerd 'Kees Heynsius.' (linksonder)

olieverf op doek, 56x46 cm (met lijst: 72x61 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80