Lot 11
Vendue Next Door | 7 September 2020
Jan Deodatus (1914-1986)

Kwee en krentenboompje

gesigneerd en gedateerd 'J.A. Deodatus / '41' (linksonder)

olieverf op doek, 41x35 cm (met lijst: 53x46 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70