Lot 10
Vendue Next Door | 7 September 2020
Albert Zwartjes (1902-1976)

Stilleven met fruit

gesigneerd 'Zwartjes' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x50 cm (met lijst: 62x72 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60