Lot 9
Vendue Next Door | 7 September 2020
Louis Schrikkel (1902-1995)

Stilleven met herfstbloemen

gesigneerd en gedateerd 'Louis / Schrikkel / 1941.' (linksonder)

olieverf op doek, 40x50 cm (met lijst: 53x63 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220