Lot 8
Vendue Next Door | 7 September 2020
Louis Boermeester (1908-1992) (2x)

Loreley; Pandora

beide gesigneerd en gedateerd 'Louis Boermeester 77' (rechtsonder/linksboven)

gemengde techniek, diverse afmetingen van circa 36x28 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25