Lot 7
Vendue Next Door | 7 September 2020
D. Sinclair (20e eeuw)

Tulpen in vaas

gesigneerd 'D. Sinclair' (linksonder)

olieverf op paneel, 51,5x41,5 cm (met lijst: 62x51 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70