Lot 6
Vendue Next Door | 7 September 2020
Geert van Wanrooy (1916-1994)

Stilleven met gele tulpen en vruchten

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op paneel, 36x30,5 cm (met lijst: 45x40 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60