Lot 5
Vendue Next Door | 7 September 2020
Kees van Urk (1895-1976)

Langs het pad

gesigneerd 'Kees v Urk.' (linksonder)

olieverf op paneel, 23,5x18 cm (met lijst: 38x32 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240