Lot 4
Vendue Next Door | 7 September 2020
Franse School (20ste eeuw), naar Henri Jean Pontoy

Herfst in de bergen

draagt signatuur 'Pontoy' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op board, 20x29 cm (met lijst: 35x44 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35