Lot 1
Vendue Next Door | 7 September 2020
Kees Heynsius (1890-1981)

Boeket

gesigneerd 'Kees Heynsius.' (linksonder)

olieverf op doek, 35x41 cm (met lijst: 48x54 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70