Lot 3
Vendue Next Door | 7 September 2020
Frits Giltay (1907-1970)

Prins Hendrikkade, Amsterdam

gesigneerd 'Frits. Giltay' (rechtsonder)

olieverf op doek, 75x90 cm (met lijst: 92x107 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140