Lot 200
H.J. Munneke, (20e eeuw)

"Korenveld Loon op Zand".

Olieverf op board, r.o. getekend en '87, 54x64 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160