Lot 198
Jan van Helden (1932-2006) en Willem Minderman (1910-1985)

'Dood riet III' en 'Met mongooltje', beide gesigneerd en getiteld in potlood, ets en aquatint, 42x52 cm en 48x60 cm (met lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25