Lot 197
J. Masteling (20e eeuw), Alfred van Neste (1874-1969), van Veer en andere (5x)

Diverse voorstellingen, waarvan vier gesigneerd, 3x drukwerk, 2x aquarel, van circa 51x38 cm tot 58x72 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30