Lot
Ank Overweel, P.J. Bergen, Hollandse School (20ste eeuw) (4x)

La Valléé de la Marne, Haven, Kusttafereel, Bomen, alle gesigneerd, 1x inkt op papier, 3x drukwerk, van circa 51x66 cm tot 71x59 cm met lijst

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25