Lot
André J. Verhorst (1889-1977)

Bosgezicht

gesigneerd en gedateerd 'Andre / Verhorst / '49' (rechtsonder)

krijt op papier, 32x50 cm (met lijst: 44x63 cm)

Conditie: verkleur van het papier, papier vergeeld en gebobbeld

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25