Lot 187
Henk Dekker, JB Landheer en Hollandse School (19de en 20ste eeuw) (10x)

Diverse voorstellingen

waarvan enkele gesigneerd

5x olierf, 4x tekening en 1 keramiek, van 29x32 cm tot 50x60 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30