Lot 186
Johannes Petrus Molenaar (1914-1989)

Haven van Rotterdam

gesigneerd en gedateerd rechtsonder

zwart en gekleurd krijt op papier, zonder lijst, 60x87 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35