Lot 181
Wally Elenbaas (1912-2008), naar Tapies en andere makers (20ste eeuw) (6x)

Diverse voorstellingen waaronder 1 map

waarvan enkele gesigneerd

van 52x67 cm tot 81x61 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45