Lot 180
Diverse makers (20ste eeuw) (8x)

Diverse voorstellingen waaronder naar Herman Brood

waarvan de meeste gesigneerd

van circa 38x32 cm tot 50x100 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50