Lot 175
Hollandse School (20ste eeuw) (6x)

Diverse voorstellingen

waarvan sommigen gesigneerd

2x aquarel, 2x olieverf op doek, 1x olieverf op paneel, 1x pastel, van 44x67 cm tot 65x86 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35