Lot 174
Hollandse School (19de en 20ste eeuw) (7x)

Diverse voorstellingen

waarvan sommige gesigneerd

1 kleurenets, 3 reproducties, 1 olieverf op board, 1 potlood op papier, 1 pastel, van circa 28x37 cm tot 65x80 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30