Lot 173
Hollandse School (20ste eeuw) (8x)

Diverse voorstellingen

alle olieverf op doek of paneel, waarvan sommigen zonder lijst, van circa 20x24 cm tot 50x70 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60