Lot 166
Diverse prenten (19de eeuw) (3x)

Negentiende-eeuwse Joe Exotic met tijger en leeuw

3x lithografie, van 48x52 tot 54x65 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25