Lot 165
Diverse prenten (19de/20ste eeuw) (x11)

Diverse onderwerpen waaronder Jezus en Maria

waarvan enkele gesigneerd

van 27x17 cm tot 58x44 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35